GroenLinks houdt jongeren de tent uit

Ingediend door Vincent op Ma, 11/06/2007 - 12:03.

Krijg net de uitnodiging van discussie in de tent van GroenLinks, echter er wordt weer goed voor de rijke GroenLinkser gezorgd met lunches van 10 euro en slaapplaatsen vanaf 40 euro. Maar de tentloze student moet het zwaar verduren. Kan DWARS niet een grote legertent regelen. Wordt dan ook zeker de gezeligste plek op het terein.


Forum:

Toine's afbeelding
Ingediend door Toine op Ma, 11/06/2007 - 12:21.

Haha... dat is wel een leuk idee Vincent. Kunnen we meteen laten zien dat DWARS the place to be is ;-)


Joep's afbeelding
Ingediend door Joep op Ma, 11/06/2007 - 15:20.

Idd lijkt me perfect plan vincent: al is een 'leger'-tent gezien onze pascivistische achtergrond misschien een beetje jammer ;D


Ingediend door MathieuRareVogel op Di, 18/09/2007 - 09:49.

Haha. de ironie van een legertent is juist mooi. dat die slaapplaatsen 40 euro zijn verbaast me, beetje raar. Willen ze winst maken ofzo? Beetje hypocriet.

Mieke's afbeelding
Ingediend door Mieke op Ma, 11/06/2007 - 17:22.

wel zonder zielige dieren dan natuurlijk...

En met een gasstel en wat pannen kan er ook best biologisch worden gekookt.

50 euro om alleen maar te kunnen eten is echt belachelijk. Ik weet dat we niet mogen zeuren omdat wij het biologisch wilden, maar het DWARScongres was ook biologisch en een stuk goedkoper.

Een DWARSkampement, zo na het DWARSkamp, lijkt me eigenlijk best gezellig...maar dit kunnen we vast wel aan Toine, het gezelligste bestuurslid, overlaten ;-)


Steven's afbeelding
Ingediend door Steven op Ma, 11/06/2007 - 19:54.

Dit is echt overdreven duur allemaal, tien euro voor een overnachting, hoeveel sterren heeft die camping?


Ingediend door Onne op Wo, 13/06/2007 - 21:15.

Aanstellers. Iedereen kan €10.- betalen voor een overnachting. Maak je liever druk over dat je in een tent moet slapen. (;

Overnachting in een tent geeft een elitaire partij als GL geen pas. We zijn gdvrdmm geen SP'ers.

Ingediend door Onne op Wo, 13/06/2007 - 21:17.

Hebben ze wel de Toppers en Bauer op de camping? En komt iemand met een Canal digitaal vakantie set zodat we hart van Nederland niet hoeven te missen? Ik heb de mijne vorig jaar op de Terschelling laten liggen omdat ik teveel gedronken had...

Ingediend door Vincent op Do, 14/06/2007 - 14:21.

Zoals ik al aangaf heb ik geen tent en in de openlucht slapen vind ik een beetje risicovol. Het blijft Nederland. Ik vraag me wel af waarom GL niet zoals ze bij de oerversie van het Linkse Lentefestival hebben gedaan een gymzaal oid kunnen regelen, waardoor je gratis kan slapen. Ik wil eigenlijk wel weten of dit plan ook door het bestuur wordt opgepakt dan kan ik me namelijk gewoon opgeven voor de camping, hopelijk zien we daar dan ook nog wat loslopende niet-intelectuele in hun natuurlijke omgeving ;)

www.vincentkagie.nl

Ingediend door Cyriel op Zo, 17/06/2007 - 12:33.

€10 is nog wel te betalen voor een overnachting ja. Helaas gaat die overnachting €40 kosten. En €10 is natuurlijk ok wat duur voor een lunch. Kunnen we namens DWARS geen groepskorting krijgen?

_________________________________________________
La ligne droite conduit à la perte de l'humanité.

Ingediend door Barbara1987 op Zo, 17/06/2007 - 13:01.

"Overnachting in een tent geeft een elitaire partij als GL geen pas. We zijn gdvrdmm geen SP'ers."

Waarom is overnachten in een tent iets dat typisch SP is!? :S Slapen in tentjes is cool!! En ja je kunt nat regenen, maar boeiend! Ik vind het belachelijk dat in de uitnodiging dure appartementen erbij staan, de yuppen onder de GL-ers kunnen dat vast wel betalen, maar de gemiddelde student niet! :(

JorisH's afbeelding
Ingediend door JorisH op Ma, 18/06/2007 - 00:59.

Juist ja.

Campingplaats € 10
Lunchbuffet (2x) € 10
Dinerbuffet € 20
Ontbijtbuffet € 10

Ik weet natuurlijk niet hoe het in de rest van het land zit, maar hier in Utrecht kan je voor 20 euro echt royaal uit eten. Ook als het biologisch is

Een DWARS-kampement evt. met gezamenlijke tent lijkt mij dan ook een geniaal plan. Helemaal als we dan ook zelf koken.


Michel Klijmij's afbeelding
Ingediend door Michel Klijmij op Ma, 18/06/2007 - 16:40.

Ik ben gelukkig elitair en decadent genoeg om een bungalow te nemen met alle diners en lunches erop en eraan, maar ik zoek vooral een gezellige omgeving dus als er een dwarstent(enkamp) wordt opgezet ben ik daar ook wel voor te porren :)

Michel


Esther's afbeelding
Ingediend door Esther op Wo, 27/06/2007 - 08:34.

duurzaamheid kent geen tijd
Mocht het bestuur geen legertent kunnen regelen. een grote Bungalow tent om in te koken en gezamelijk te zitten in combinatie met enige licht coordinerende handeling voor het delen van tentjes moeten ook afdoende zijn lijkt me. Anders kan de noodmaatregel van het plasticzijl de bungalow tent vervangen in geval van regen waarbij koken in de openlucht onmogelijk is.

Ik ben er trouwens helemaal voor om een protest maaltijd te koken. Die kunnen we dan evt. ook nog verkopen aan de hongerige groenlinksers die wel hebben besloten voor de eeuwig veel te kleine lunch en diners te betalen.


Ingediend door Elmer op Do, 28/06/2007 - 01:41.

Whaha ik ben het er helemaal mee eens

ik heb zelf 1 geen tent 2 ik zou er voor 2 dagen geen een aan gaan schaffen en dat word me gewoon echt te duur
kwote
Zoals ik al aangaf heb ik geen tent en in de openlucht slapen vind ik een beetje risicovol.
Het blijft Nederland. Ik vraag me wel af waarom GL niet zoals ze bij de oerversie van het Linkse Lente festival hebben gedaan een gymzaal kunnen regelen, waardoor je gratis kan slapen. Ik wil eigenlijk wel weten of dit plan ook door het bestuur wordt opgepakt dan kan ik me namelijk gewoon opgeven voor de camping, hopelijk zien we daar dan ook nog wat loslopend niet-intellectuele in hun natuurlijke omgeving ;)kwote

"Overnachting in een tent geeft een elitaire partij als GL geen pas. We zijn gdvrdmm geen SP'ers."

Hier ben ik het gedeetelijk mee eens
Ik vind dat we niet op het nivo van De sp moeten gaan zitten maar In de natuur in en tent slapen is denk ik juist iets Groen (natuur) En Links Dus Waarom zoude we dat niet kunnen doen Alleen ja we moeten gewoon zorgen dat we daarna goed eten krijgen
ik ben best bereid om daar iets geld voor te betalen als dat zou betekenen dat ik daarna ook gwn een simpele maaltijd de volgende dag kan krijgen Mvg Daniel Meerwijk Groenlinks Jongeren raads Lid Veenendaal.

Esther's afbeelding
Ingediend door Esther op Za, 30/06/2007 - 20:54.

duurzaamheid kent geen tijd

Ik heb een drie persoons tent (en evt kan je er ook makkelijk met 4 personen in.
Ik vermoed dat meer mensen meer persoons tenten hebben dus slaapplaatsen lijkt me echt geen probleem


Ingediend door Vincent op Ma, 02/07/2007 - 17:21.

Kan ik dan alvast een plekje bij jou reserveren?

Esther's afbeelding
Ingediend door Esther op Di, 17/07/2007 - 15:03.

duurzaamheid kent geen tijd
"Kan ik dan alvast een plekje bij jou reserveren?"
Als je niet snurkt ben je welkom.


Joeri van der Hoff's afbeelding
Ingediend door Joeri van der Hoff op Wo, 04/07/2007 - 11:06.

Beste mensen,

Wij zijn druk bezig om iets te regelen.
Jullie horen hier snel meer over!

Groeten,

Jesse en Joeri


Michel Klijmij's afbeelding
Ingediend door Michel Klijmij op Wo, 04/07/2007 - 21:33.

Ik ben inmiddels voorzien, geheel in elitaire stijl ga ik een bungalow in, en luxueus dineren met de andere rijke bobo's. Maar als er een leuke party is bij de DWARS-tent kom ik wel langs, met bijdrage aan de feestvreugde :)

Michel


Steven's afbeelding
Ingediend door Steven op Ma, 16/07/2007 - 10:42.

Wat is nu de stand van zaken?

je moet inschrijven voor 1 augustus...


Mieke's afbeelding
Ingediend door Mieke op Di, 17/07/2007 - 23:28.

Ik word ook een beetje ongeduldig. Hup bestuur! (ik weet dat koffertjes roet in het eten kunnen gooien, maar toch...)

Anders wil ik wel een plekje in jouw tent, Esther!


oossie's afbeelding
Ingediend door oossie op Wo, 25/07/2007 - 21:14.

kijk ik gaat aanstaande vrijdag naar renesse met paar vrienden en dat financieren we zelf.
oke we hebben der voor gespaard dus komen we ook beter uit met het geld, maar wij wilden het graag en dus zorgden we ervoor dat we genoeg geld appart hadden staan en dat is nou gelukt.

je kan zeggen wat heeft dit ermee te maken. nou niet echt direct veel maar cool. wel iets:p
want waarom regelen jullie dan niet gewoon zelf een staan plaats en zorgen dat er genoeg mensen die het willen stuurt het idee op naar dwars of zet het op een forum dat de organistatie er mee te maken krijgt. je vraagt of ze willen helpen met financieren zo niet dan jammer maar dan ga je wel weg met zijn alle.
al bij al , je hoeft niet mee dus dat 'geld' hoef je niet te betalen.

ik vind het een leuk idee waar ze mee komen en natuurlijk mag je commentaar leveren , maar ik vind het wel iets te negatief allemaal hoor.


Mieke's afbeelding
Ingediend door Mieke op Do, 26/07/2007 - 13:16.

Als ik met mijn vrienden wil kamperen dan betaal ik dat natuurlijk ook gewoon zelf. Das geen probleem.

Als ik moet betalen voor eten of een overnachting bij een GroenLinks-activiteit, dan is dat ook nog niet meteen een probleem.

Wel vervelend wordt het als je 10 euro moet betalen voor je ontbijt (en 2 keer 10 voor je lunches en een keer 20 voor een diner). En 10 euro voor een stukje gras om je eigen tentje op te zetten (ik weet niet hoe duur je camping is in Renesse, maar veel campings zijn goedkoper)

Het enige dat Vincent nu heeft gevraagd aan het bestuur van DWARS, is of zij niet iets kunnen regelen zodat we daar goedkoper heen kunnen. Als zij zouden regelen dat er een soort "slaapplaatsbemiddeling" plaatsvindt en dat er door DWARSers zlef biologisch gekookt kan worden/wordt, dan is het opgelost.

En ja, niemand dwingt je om naar dat weekend toe te gaan. Maar als je lid bent van GroenLinks wil je vaak ook graag iets inbrengen, zeker bij discussies over bijvoorbeeld het beginselprogramma.
Ik vind dat je van GroenLinks best mag verwachten dat ze rekening houdt met leden die niet zoveel te besteden hebben, zodat die ook kunnen komen. Of het nou studenten zijn of bijstandsmoeders, of een bejaarde met alleen een AOW-uitkering, iedereen moet in staat zijn bij zo´n weekend aanwezig te zijn.


Michel Klijmij's afbeelding
Ingediend door Michel Klijmij op Vr, 17/08/2007 - 12:14.

Naja, je kan ook je eigen broodtrommel meenemen natuurlijk. Da's goedkoper.

Michel


Ingediend door Paul Tienkamp op Di, 21/08/2007 - 12:23.

Graag draag ik mijn steentje bij door overnachten op mijn camping vlak bij Assen aan te bieden.
Natuurlijk tegen een forse korting voor leden van Dwars / GL.
Voor dit weekend (mijn schoorsteen moet ook roken) 50% van het normale tarief.
Je staat dan op de eerste klimaatneutrale camping van Nederland.
We hebben een mooie recreatiezaal annex galerie, ideaal voor een gezellig / stevig stuk muziek.
Ik kan voor wat huurfietsen zorgen (kan niet gratis, want ik moet er zelf voor betalen) en mensen die met de trein komen haal ik van het station op.
Interesse? Kijk op de website www.thyencamp.nl en mail info@thyencamp.nl of bel 0593-592330

Gebruikerslogin

teken de petitie

Geen OV, niet OK!

Green Summer University

Klimaatwet actie banner