Sociale Zaken kraakt website GPD

Fawaaz Salim's afbeelding
Ingediend door Fawaaz Salim op Ma, 05/11/2007 - 12:06.

Het ministerie van Sociale Zaken heeft ruim een jaar lang toegang gehad tot een website van de Geassocieerde Pers Diensten (GPD). Daarbij bekeken ambtenaren nog niet gepubliceerde verhalen en interne agenda's.

Dit is een regelrechte aantasting van de persvrijheid. ik bedoel hoe kan dat dat onze eigen overheid zich schuldig maakt aan inbraak?


Forum:

Fawaaz Salim's afbeelding
Ingediend door Fawaaz Salim op Ma, 05/11/2007 - 12:07.

Politiek


Ingediend door JeroenneoreJ op Wo, 07/11/2007 - 20:04.

Nu is dit achterhaald dat dit is gebeurd, maar ik geloof dat we nog minder persvrijheid hebben dan wat nu blijkt uit dit artikel. Misschien hadden we het nooit achterhaald. Wie weet waar ze allemaal toegang tot hebben.

Ons "google gedrag" wordt bewaard. We worden gescand op allerlei dingen en krijgen steeds minder persvrijheid. De OV kaart beperkt anoniem reizen en camara's vind je tegenwoordig overal.

Ingediend door Foppuh op Ma, 19/11/2007 - 19:15.

het zijn inderdaad belangrijke dingen die je hierboven aanhaalt JeroenneoreJ. Maar het heeft weinig met persvrijheid te maken. Waar jij het over hebt is volgens mij meer een schending op het recht van privacy. Schending van het recht op privacy is volgens mij een onderwerp waar in Nederland meer aandacht aan mag worden besteed.

Gebruikerslogin

teken de petitie

Geen OV, niet OK!

ov-chipklacht banner

Handen af van kinderopvang

Klimaatwet actie banner

coolclimate actie banner